Print Friendly, PDF & Email

Türkiye Kamp Alanları

 

Türkiye’deki kamp alanlarına google haritası üzerinden tek sayfadan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Türkiye kamp alanları haritası (Ücretsiz Olanlar) “Kampyerleri.org” kurucusu Niyazi Solak tarafından düzenlendi ve siz değerli ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. 81 ilde 400’e yakın kamp alanını tek sayfada ve tek harita üzerinde görüntüleyebilecek ayrıca bu kamp alanları hakkında bilgiye erişebileceksiniz.

Türkiye ücretsiz kamp alanları haritası 11 Eylül 2017 tarihinde Google Maps platformu kullanılarak oluşturuldu. Ayrıca kamp alanlarının lokasyon bilgilerine de kolay bir şekilde erişebiliyorsunuz. Kamp yapmak istediğiniz kamp yerine tıklayarak orayla ilgili özet bilgilere de göz atabilirsiniz. Yaklaşık 1 haftada hazırlanan kamp alanları haritasını siz de sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Katkıda Bulunun
Sizde kamp alanları haritası için katkıda bulunmak istiyorsanız “kampyerleriorg@gmail.com” adresine aşağıdaki bilgileri göndermeniz yeterli olacaktır.

Kamp yaptığınız yerin konumunu,
Fotoğrafını,
Kısa bilgisini,
Ve instagram kullanıcı adınızı mail olarak gönderebilirsiniz.

Editör Notu: Kamp alanları haritası her geçen gün güncellenmektedir. Ayrıca ücretli kamping alanları haritası başka bir sayfada oluşturulmaktadır.

 

Bizde Niyazi Solak beye ve kamp alanlarını ziyaret edip bilgilerini paylaşarak fikir sahibi olmamıza sebep olan kamp sevdalılarına teşekkür ederiz.