Print Friendly, PDF & Email

Yeşil Vadi Et Mangal

 

Buraya sık sık giderim. Ailece gidilecek bir restoran. Ürünleri kasap dolabından adet veya kilo işi seçiyorsunuz. Kışın içeride yazın dışarıdaki dolapta bulunuyor.

Geniş bir otoparkı mevcut. Kış aylarında kapalı alan, Yaz aylarında bahçede servis yapılıyor. Açık alanda çardaklarda var piknik masaları da. Çocuk parkı mevcut. Kış aylarında kapalı alanda iki farklı köşede soba bulunuyor. Kapalı alanı ferah ve geniş.

Ben esnafımızı kötüleyecek yorumlar yapmak istemiyorum. Herkesin beklentisi farklı olacağı için gözlem ve memnuniyet beklentileri de farklıdır.

Izgara çeşitlerinde; Köfte, kanat, sucuk, külbastı, pirzola, kuzu şiş, yürek bulunmakta. serpme kahvaltı, mıhlama, manda yoğurdu, künefesi güzel.

Personel güler yüzlü ve hizmette başarılı. Hafta sonları özellikle kahvaltılarda birde hava güzelse çok yoğun oluyor. Siparişiniz de gecikmeler olabilir.

Damak tatları farklı olduğu için pişirilme tercihlerinizi belirtmede fayda var. Özellikle etleriniz tuzsuz geleceği için tuzunuzun miktarını belirtin. Tuzsuz kuzu etinin tadını beğenmeyip ette kusur aramayın. Kuzu her yerde güzeldir.

Fiyatlar ne çok yüksek ne çok düşük.

Engellilerin gezmesine kısmen uygun, mescidi var. Geç saatlere kadar açık.